HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: We're sorry to see you go
pl: Przykro nam, że rezygnujesz

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin
pl: Jeśli możesz poświęcić chwilę, powiedz nam, dlaczego dezaktywujesz wtyczkę.

en: I can't sign up or log in
pl: Nie mogę się zarejestrować lub zalogować

en: The plugin is impacting website performance
pl: Wtyczka wpływa na wydajność witryny internetowej

en: The plugin isn't working
pl: Wtyczka nie działa

en: The plugin isn't useful
pl: Wtyczka jest nieprzydatna

en: Temporarily disabling or troubleshooting
pl: Chwilowe wyłączenie lub rozwiązywanie problemu

en: Other
pl: Inne

en: Feedback
pl: Opinia…

en: Submit & deactivate
pl: Prześlij i dezaktywuj

en: Skip & deactivate
pl: Pomiń i dezaktywuj

en: Hubspot
pl: HubSpot

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page
pl: Wybierz typ treści, którą wykorzystuje analityka HubSpot do śledzenia tej strony.

en: Detect Automatically
pl: Wykryj automatycznie

en: Blog Post
pl: Wpis na blogu

en: Knowledge Article
pl: Artykuł w bazie wiedzy

en: Landing Page
pl: Strona docelowa

en: Listing Page
pl: Strona z listingiem

en: Standard Page
pl: Strona standardowa

en: User Guide
pl: Przewodnik użytkownika

en: Forms
pl: Formularze

en: Live Chat
pl: Czat na żywo

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Email
pl: Wiadomość e-mail

en: Lists
pl: Listy

en: Reporting
pl: Raportowanie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Upgrade
pl: Uaktualnienie

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: PHP required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher Please upgrade WordPress first
pl: Uniwersalny marketing HubSpot %1$s wymaga wersji PHP %2$s lub wyższej. Najpierw uaktualnij WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: WordPress required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires WordPress %2$s or higher Please upgrade WordPress first
pl: Uniwersalny marketing HubSpot %1$s wymaga wersji WordPress %2$s lub wyższej. Najpierw uaktualnij WordPress.

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: The HubSpot plugin is not connected right now To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s
pl: Wtyczka HubSpot nie jest obecnie połączona. Aby korzystać z narzędzi HubSpot w witrynie WordPress, %1$społącz teraz wtyczkę%2$s.

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć tę notatkę.

note: translators: %1$s: Current user name or nickname
en: Hey %1$s,
pl: Cześć, %1$s,

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
pl: Czy masz 2 minuty na wypełnienie %1$stej ankiety%2$s na temat wtyczki HubSpot for WordPress?

en: We read every response Your feedback helps our team make the improvements that you need the most
pl: Czytamy wszystkie odpowiedzi. Twoja opinia pomaga naszemu zespołowi wprowadzić ulepszenia, których najbardziej potrzebujesz.

en: HubSpot for WordPress Team
pl: HubSpot dla zespołu WordPress

en: Thanks,
pl: Dziękujemy,

en: Leave us a review | link opens in a new tab
pl: Napisz recenzję | Łącze otwiera się w nowej karcie

en: Form
pl: Formularz

en: Meetings Scheduler
pl: Terminarz spotkań

en: Fetch Proxy Maps Schedule
pl: Pobierz harmonogram map serwera proxy
